Ostali sportovi

Nuh Hebibović osvojio srebrenu medalju na Svjetskom prvenstvu u Italiji

Nuh Hebibović juniorski reprezentativac BiH i takmičar Kick boxing akademije Ilidža osvojio je srebrenu medalju na Svjetskom prvenstvu za kadete i juniore u kickboxu koje je održano u Italiji.

Na SP učestvovalo je 1.900 takmičara iz 63 zemlje, a našu državu predstavljala su 53 borca iz čitave Bosne i Hercegovine.

Podjela medalja

Hebibović je na putu do finala pobijedio predstavnike Kanade i Moldavije, a u finalu je poražen od Mađara Vladimira Ladcia.

Kick boxing  akademiju Ilidža sa dosta uspjeha vodi Nermin Bašović.